تولید کننده ماشین آلات راهسازی ، معدنی و لیفتراک نمایندگی انحصاری شرکت شانتویی چین و کوبلکو ژاپن

درباره ما

درباره واژه ماشین زاگرس

ضرورت حمایت از چرخه های تولیدی و کالای ایرانی راه حل اساسی جهش اقتصـاد کشــور است. موضوعـی که با رویکرد خرید محصولات ایرانی می توان حمایت از کار و سرمایه ایرانی را تحقق بخشید و با ارتقاء کیفیت تولیــدات داخلی نیز گامی اساسی را اعمال نمود. از این رو مجموعه واژه ماشین زاگرس با تکیه برچهار دهه تجـربه در صنعت ماشین آلات راهـسـازی و معـدنـی و همچنین فعالیت به عنوان نماینده انحصاری دو برند کوبلکو ژاپن و شانتویی چین در ایران در سال 1395 پا به عـرصـه تـولیـد گذاشته و به جهت بومی سازی تکنولوژی اقدام به تولید نسل جدید لودرهای شانتویی در ایران نمود. همچنین با احــداث کارخانـه ای با فضایی بالغ بر 35000 هزار متر مربع در شهرک صنعتی شیراز و همچنین فضایی 7000 هزار متـری در شهرک صنعتی شمس آباد تهران، که شامل سوله های ساخت و مونتاژ، سالـن رنگ و انبار می باشد، بستری مناسب جهت فعالیت متخصصین داخـلی در این صنعت فراهم آورده است که منجر به اضافه شدن محصولات : بیل مکانیکی، لیفتراک و… به تولیدات این شرکت شده است.
این مجموعه با شعار ” ایرانی می تواند ” و دعوت از متخصصین طراحی و مهندسین صنایع، تـولید، متالوژی، مکانیک و همچنین انتقال تکنولوژی از شرکت های سازنده مرجع، گامی موثر در تحقق تولید محصولاتی باکیفیت بــرداشته است، مجموعه واژه ماشین زاگرس با توجه به تجـربه فـروش و خدمات پس از فروش برندهایی موفق در صنعت ماشین آلات راهسازی و معدنی، به نیاز مخاطبین و بازار آگاه است که با انتقال این مهم به عرصه تولید، گامی موثر در جهت ارتقاع کیفیت محصولات داخلی برداشته است.
با توجه به اهداف بلند مدت مدیران شرکت، بستر طراحی و ساخت محصولات دیگر نظیر : بولدزر ، گریدر ، غلطک و.. در حال آماده سازی برای متخصصان داخلی است، که این مهم در ایجاد اشتغال جوانان متخصص ایران عزیزمان تاثیر به سزایی خواهد داشت.

واژه ماشین، الفبای راه و جاده

در حال حاضر محصولات شرکت شانتویی شامل انواع بلدوزر , لودر , غلطک , گریدر , لوله گذار و انواع لیفتراک از طریق این شرکت به مشتریان محترم عرضه می گردد. همچنین انواع بیل های مکانیکی کوبلکو ژاپن در تناژ مختلف توسط شرکت واژه ماشین زاگرس قابل عرضه میباشد .